ترجمه ایونت افراد ایکس: رسالت مسیحا

تا شماره 493 ( جلد ششم) قرار گرفت.

نام اثر: Massiah Complex

ناشر: Marverl

نویسنده:اد بروبیکر مایک کری کریگ کایل

طراح: مارک سلوستری بیلی تن اسکات ایتون

مترجم: امیرحسین رضایی 

گرافیست: امیرحسین جمشیدی

تعداد جلد: 13

وضعیت: درحال ترجمه 

سال انتشار: 2007


 اد بروبیکر، نویسنده سری داستان؛ رسالت مسیح با افراد ایکس ناآشنا نیست و هواداران این نژاد سالیان او را کنار گرنت موریسن و کریس کلرمونت و دیگران بعنوان یکی از برترین نویسنده های افراد اکس در نظر میگیرند. کنار این نویسنده‌ی توانا، مارک سیلوستری بعنوان طراحی قابل و سرزنده و با توانایی خلق دنیایی گسترده و با جزئیات فراوران، این کامیک را خواندنی تر میکند.


 جلد اول:

توضیحات: افراد ایکس با وجود قدرت هایی ماورایی و ورای تصور همواره رنجور و در خفقان زندگی میکنند. آنها روز به روز از خطر و ترس انقراض نژادشان با رعب چشم روی چشم میگذارند.بارها مورد تعرض قرار گرفتند. مردان و زنانی که با وجود تمام طرد شدگی ها و ترس ها از بشریت و زمین محافظت میکردند، این بار واقعا در معرض انقراض قرار گرفتند! پس از حوادث جنوشا و مرگ و میر میلیونی جهش یافته ها در این جزیره، حال پروفسور اکس و افراد اکسش بدنبال امید تازه ای میگردند! و این امید، تنها راه رهایی بخشی جهش یافته ها می باشد. اد بروبیکر، نویسنده سری داستان؛ رسالت مسیح با افراد اکس ناآشنا نیست و هواداران این نژاد سالیان او را کنار گرنت موریسن و کریس کلرمونت و دیگران بعنوان یکی از برترین نویسنده های افراد اکس در نظر میگیرند. کنار این نویسنده‌ی توانا، مارک سیلوستری بعنوان طراحی قابل و سرزنده و با توانایی خلق دنیایی گسترده و با جزئیات فراوان، این کامیک را خواندنی تر میکند.


نسخه اصلی | حجم فایل: 40 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.


جلد دوم:

توضیحات: «اخبار حاکی از فاجعه کشته شدن همه بچه های تازه متولد شده در آلاسکا است. هرچند خبرها پیدا شدن جسد برخی از اعضای پاک کنندگان را نیز درون اجساد تایید میکند. ولی هیچ اشاره ای به دو جسد غارتگران در میان اجساد نشده است. در حال تماشای اخبار سایکلاپس و اما فراست مشکوک بر ان هستند که سیسنستر یک نفر را فرستاده تا بچه را بدزدد. در همین حین سایکلاپس ریکتور و مدروکس را احظار کرده است تا وظایف مهمی که ممکن است آینده جهش یافتگان را تغییر بدهد، انجام دهند.» افراد ایکس با وجود قدرت هایی ماورایی و ورای تصور همواره رنجور و در خفقان زندگی میکنند. آنها روز به روز از خطر و ترس انقراض نژادشان با رعب چشم روی چشم میگذارند. بارها مورد تعرض قرار گرفتند. مردان و زنانی که با وجود تمام طرد شدگی ها و ترس ها از بشریت و زمین محافظت میکردند، این بار واقعا در معرض انقراض قرار گرفتند! پس از حوادث جنوشا و مرگ و میر میلیونی جهش یافته ها در این جزیره، حال پروفسور ایکس و افراد اکسش بدنبال امید تازه ای میگردند! و این امید، تنها راه رهایی بخشی جهش یافته ها می باشد.


نسخه اصلی | حجم فایل: 32 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.


 جلد سوم:

توضیحات: افراد ایکس با وجود قدرت هایی ماورایی و ورای تصور همواره رنجور و در خفقان زندگی میکنند. آنها روز به روز از خطر و ترس انقراض نژادشان با رعب چشم روی چشم میگذارند.بارها مورد تعرض قرار گرفتند. مردان و زنانی که با وجود تمام طرد شدگی ها و ترس ها از بشریت و زمین محافظت میکردند، این بار واقعا در معرض انقراض قرار گرفتند! پس از حوادث جنوشا و مرگ و میر میلیونی جهش یافته ها در این جزیره، حال پروفسور اکس و افراد اکسش بدنبال امید تازه ای میگردند! و این امید، تنها راه رهایی بخشی جهش یافته ها می باشد.


نسخه اصلی | حجم فایل: 28.7 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.


 جلد چهارم:

توضیحات: افراد ایکس با وجود قدرت هایی ماورایی و ورای تصور همواره رنجور و در خفقان زندگی میکنند. آنها روز به روز از خطر و ترس انقراض نژادشان با رعب چشم روی چشم میگذارند. بارها مورد تعرض قرار گرفتند. مردان و زنانی که با وجود تمام طرد شدگی ها و ترس ها از بشریت و زمین محافظت میکردند، این بار واقعا در معرض انقراض قرار گرفتند!
پس از حوادث جنوشا و مرگ و میر میلیونی جهش یافته ها در این جزیره، حال پروفسور اکس و افراد اکسش بدنبال امید تازه ای میگردند!
و این امید، تنها راه رهایی بخشی جهش یافته ها می باشد.


نسخه اصلی | حجم فایل: 21.7 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

نسخه کم حجم | حجم فایل: 14.3 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.


 جلد پنجم:

توضیحات: طی جنگی تمام عیار میان افراد ایکس و غارتگران، عده از متحدین افراد ایکس تبدیل به دشمنان آنها شده اند. یعنی در بدترین زمان ممکن! درحالیکه لیلا و مدراکس به عملیات خونخواهی خودشون ادامه میدن و تمام دنیای جهش یافتگان درگیر بحرانی تاثیر گذار است، سرانجام مشخص می‌شود بچه دست چه کسی‌ست. اما کی؟


نسخه اصلی | حجم فایل: 38.4 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

نسخه کم‌حجم | حجم فایل: 17.1 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.


 جلد ششم:

همکاری دانش آموزان با گروه اصلی افراد ایکس برای مقابله با آنچه که جان گونه‌شان را تحت خطر قرار داده است. جنگی تمام عیار با نگهبان هایی که هیچکس از از علت حمله آنها به افراد ایکس مطلع نیست.


نسخه اصلی | حجم فایل: 30 مگابایت | جهت دانلود اینجا کلیک کنید.