ترجمه سری کامیک خاندان ایکس و عظمت ایکس

 نام اثر: House Of X , Power Of X

ناشر: مارول کامیکس 

نویسنده: جاناتان هیکمن 

طراح: پپ لاراز 

مترجم: محمدرضا دبیر/امیرحسین جمشیدی/امیرمحمد آلوستانی

گرافیست: امیرحسین رضایی 

وضعیت: درحال ترجمه

تعداد جلد: 6 (در مجموع با سری برادر: 12) 


برنامه طولانی مدت برای ریلانچ سری کامیک های افراد ایکس.

 سالهای سال است سری کامیک های افراد ایکس از محبوب ترین و حماسی ترین سری کامیک های مارول محسوب میشود و درمیان هواداران از محبوبیت خاصی برخوردار است اما مدت هاست که هواداران و منتقدین راضی از سری کامیک های فرعی افراد ایکس نیستند و مثل گذشته از فروش و بازده بالا سهمی ندارند.
و اما حالا این جاناتان هیکمن است که مامور احیای دوباره سری کامیک های افراد ایکس است. جاناتان هیکمنی که سابقه نویسندگی آثار مطرحی چون سکرت وارز و فنتستیک فور، را دارد و در بین هواداران بسیار محبوب است. و اما پپ لاراز، که وظیفه طراحی این مینی سری را برعهده دارد یک گزینه کاملا مناسب برای این کار است. وی که سابقه طراحی سری کامیک هایی چون ناانسان ها و ایکس-فورس را دارد و عده زیادی از خوانندگان کامیک علاقه مند به سبک طراحی و جان بخشی به شخصیت هایش هستند رسما یک تیم قوی با هیکمن تشکیل داده است و انتظارات هواداران نسبت به این سری را بالا برده است و همه اینها دلایل محکمی ست تا به ما نشان دهد قرار است با یک مینی سری قوی هم از لحاظ داستانی و هم طراحی روبرو هستیم و نمیشود آن را از دست داد.
خاندان ایکس روایتگر داستان اگزوایر در راستای اجرای برنامه های جدید خود برای بیرون کشیدن جهش یافتگان از مخفیگاه هایشان و در معرض درخشش دوباره قرار دادن شان است و این روایت، روایت تولدی دوباره برای افراد ایکس است تا دوباره جایگاه محکم و درخشان خود را در دنیای کامیک بوکی مارول بدست آورند.


خاندان ایکس - جلد اول:

خلاصه: خاندان ایکس روایتگر داستان اگزوایر در راستای اجرای برنامه های جدید خود برای بیرون کشیدن جهش یافتگان از مخفیگاه هایشان و در معرض درخشش دوباره قرار دادن شان است و این روایت، روایت تولدی دوباره برای افراد اکس است تا دوباره جایگاه محکم و درخشان خود را در دنیای کامیک بوکی مارول بدست آورند.


نسخه اصلی | حجم: 45.7 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.

نسخه کم‌حجم | حجم: 25.1 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


عظمت ایکس - جلد اول:

خلاصه: عظمت اکس، اشاره به عظمت دنیای بیکران و دلنشین افراد اکس دارد. دنیایی که سالهاست خوانندگان زیادی را به خود جذب کرده و قرار نیست پایانی داشته باشد. اما هر دنیای، پستی و بلندی های بخصوص خودش را داراست. از جنگ ها و دشمنی ها گرفته، تا ایده های نوین در راستای ایجاد تغییر که پیامد های خوب و بدی دارد. عظمت اکس، که بخشی پروژه ریلانچ دنیای افراد اکس است ماجراهای بخصوص خود را دنبال میکند اما درنهایت با مینی سری برادر خود که عنوان شش قسمتی خاندان اکس باشد، مرتبط میشود و مکمل برنامه آغاز عصری جدید از این دنیای عظیم خواهد بود.


نسخه اصلی | حجم: 39.4 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


خاندان ایکس - جلد دوم:

خلاصه: جاناتان هیکمن در این شماره به بازگویی زندگی های متفاوت مویرا مکتاتگرت میپردازد. از جزئیات تصمیمات او در راستای کمک به همنوعان خود در جامعه جهش یافتگان تا شیوه آشنایی او با چارلز اگزوایر. از سال ۱۹۷۵ و پس از جلد ۹۶ ـم از سری Uncanny X-Men هواداران اینچنین موشکافانه درون زندگی مویرا سرک نکشیدند و حالا بسیار هیجان زده درحال استقبال از عنوان جدید افراد اکس هستند. سری خاندان اکس مرتبط با سری برادر خود یعنی سری عظمت اکس، بخشی از پروژه ریلانچ داستان های افراد اکس است که بسیار مورد ستایش طرفداران قرار گرفته.


نسخه اصلی | حجم: 29.9 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


عظمت ایکس - جلد دوم:

خلاصه: عصر جدید داستان های افراد ایکس با یک تردستی دلنشین، داستان قوی و تحسین برانگیزی که جاناتان هیکمن ارائه داده را تزئین کرده. جاناتان هیکمن در ماجراهای پاورز آو ایکس دو داستان به هم تنیده در دو تایم لاین متفاوت را برای ما روایت میکند و از عهده این کار به خوبی برآمده. یکی ماجراهای اگزوایر قبل از احیای افراد ایکس، و دیگری ماجرای جنگی بزرگ با حضور جهش یافته ها و ماشین هایی انسان گونه. مکمل این شیوه منحصر به فرد و خواندنی ای که برای روایت داستان انتخاب شده، هنر قالب و اصلی کامیک بوک یعنی طراحی ای است که کارتونیست اسپانیایی، پپ لاراز ارائه میدهد. متفاوت و پر از جزئیات چشم نواز که مخاطب را برای درک بیشتر داستان وادار میکند چند لحظه بر روی هر پنل مکث کند...
سری پاورز آو اکس با سری برادر خود -هاوس آو ایکس- روایتگر عصر نوین داستان های دلنشین افراد اکس است که سال گذشته جمعا در دوازده جلد منتشر شد و مورد استقبال طرفداران و تحسین منتقدین قرار گرفت.


نسخه اصلی | حجم: 27.7 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


عظمت ایکس - جلد سوم:

خلاصه: عصر جدید داستان های افراد ایکس با یک تردستی دلنشین، داستان قوی و تحسین برانگیزی که جاناتان هیکمن ارائه داده را تزئین کرده. جاناتان هیکمن در ماجراهای پاورز آو ایکس دو داستان به هم تنیده در دو تایم لاین متفاوت را برای ما روایت میکند و از عهده این کار به خوبی برآمده. یکی ماجراهای اگزوایر قبل از احیای افراد ایکس، و دیگری ماجرای جنگی بزرگ با حضور جهش یافته ها و ماشین هایی انسان گونه.


نسخه اصلی | حجم: 31.85 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.

نسخه کم‌حجم | حجم: 16.74 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


خاندان ایکس - جلد سوم:

خلاصه: خاندان ایکس روایتگر داستان اگزوایر در راستای اجرای برنامه های جدید خود برای بیرون کشیدن جهش یافتگان از مخفیگاه هایشان و در معرض درخشش دوباره قرار دادن شان است و این روایت، روایت تولدی دوباره برای افراد اکس است تا دوباره جایگاه محکم و درخشان خود را در دنیای کامیک بوکی مارول بدست آورند.


نسخه اصلی | حجم: 29.1 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.

نسخه کم‌حجم | حجم: 15.5 مگابایت | برای دانلود اینجا کلیک کنید.


"دیجی کامیکس، دریچه ای نو رو به دنیای کامیک بوک"