ترجمه اختصاصی کامیک لاک و کلید: به لاوکرافت خوش آمدید

جلد ششم (آخر) اضافه شد!

عنوان: Locke & Key - Welcome To Lovecraft
نویسنده:جو هیل

طراح: گابریل رودریگز
مترجم: امین داسنورد
گرافیست: محمد دانش
تعداد جلد: 6 شماره
وضعیت: اتمام ترجمه

 

- نویسنده تحسین شده و پرفروش نیویورک تایمز یعنی جو هیل (خالق آثاری چون «جعبه قلب شکل») روایتی متفاوت و مملو از شگفتی‌های اسرارآمیز و تلفیق شده با دارک فانتزی خلق کرده: لاک و کلید. 
اثری تحسین شده و پرطرفدار که جو هیل و گابریل رودریگز پرآوازه را خالقین خود میداند. اثری روایتگر ماجرای خانه‌ای اسرار آمیز با درب‌های فوق العاده اسرارآمیزتر که همه کسانی که جرات عبور از آن‌ها را دارند را دگرگون میکند... کی‌هاوس تنها یک خانه نیست، آن را موجودی پر از نفرت بی‌امان بدانید که آرام نمی‌گیرد، تا زمانی که وحشتناک ترین دربش را باز شده ببیند.

 

جلد اول:

نسخه اصلی | حجم: 39.5 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: پسربچه ای که در توهم تنهایی مطلق خود، به دنبال راهی برای زنده ماندن و فرار از دست «چیزها» و «کسانی» است که جان او را تهدید میکنند. «هوس» نخستین چیزی است که او را به آنچه در ورای بهشت رویایی قرار دارد هل میدهد. آنچه بیرون از جنگل بزرگ در انتظار «گاس» است.


جلد دوم:

نسخه اصلی | حجم: 44.8 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: بعد از به قتل رسیدن رندل لاک در یک حمله خانگی و توسط یک نوجوان جانی به اسم سم لسر، اعضای باقی مانده خانواده لاک تصمیم به مهاجرت به لاوکرفت ماساچوست گرفتند. اینجا، در خانه خانوادگی شان تحت عنوان «کی هاوس»، نینا لاک خیال میکند بستر مناسبی برای فرزندانش مهیا کرده تا یک زندگی جدید را شروع کنند. غافل از اینکه کی هاوس پیشنهاد قویتری پیش روی فرزند کوچک خانواده، یعنی بود لاک قرار داده. پیشنهادی که او را وارد یک زندگی جدید میکند. اما از نوع جدیدی، که زندگی پس از مرگ نام دارد.


جلد سوم:

نسخه اصلی | حجم: 44.1 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: بعد از به قتل رسیدن رندل لاک در یک حمله خانگی و توسط یک نوجوان جانی به اسم سم لسر، اعضای باقی مانده خانواده لاک تصمیم به مهاجرت به لاوکرفت ماساچوست گرفتند. اینجا، در خانه خانوادگی شان تحت عنوان «کی هاوس»، نینا لاک خیال میکند بستر مناسبی برای فرزندانش مهیا کرده تا یک زندگی جدید را شروع کنند. درحالیکه پسر هجده ساله خانواده یعنی تایلر پس از مرگ پدرش رفتاری عجیب و ذهن پ روحی ناآرام پیدا کرده که او را از هر زمان دیگری از خانواده دور نگه داشته. بود لاک، پسر کوچک خانواده با تبدیل شدنش به روح دوست جدیدی پیدا کرده که در انتهای یک چاه قدیمی وسط ملک بزرگ کی هاوس قرار دارد. و کنزی پانزده ساله...


جلد چهارم:

نسخه اصلی | حجم: 45.3 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: بعد از به قتل رسیدن رندل لاک در یک حمله خانگی و توسط یک نوجوان جانی به اسم سم لسر، اعضای باقی مانده خانواده لاک تصمیم به مهاجرت به لاوکرفت ماساچوست گرفتند. اینجا، در خانه خانوادگی شان تحت عنوان «کی هاوس»، نینا لاک خیال میکند بستر مناسبی برای فرزندانش مهیا کرده تا یک زندگی جدید را شروع کنند. اما فراموش کردن آنچه بر آنها گذشته، به این سادگی ها نیست. و حالا تمام اعضای خانواده پس از فهمیدن اینکه سم لسر از کانون تربیت نوجوانان فرار کرده، در شوک فرو رفته اند.


جلد پنجم:

نسخه اصلی | حجم: 40 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: بعد از به قتل رسیدن رندل لاک در یک حمله خانگی و توسط یک نوجوان جانی به اسم سم لسر، اعضای باقی مانده خانواده لاک تصمیم به مهاجرت به لاوکرفت ماساچوست گرفتند. اینجا، در خانه خانوادگی شان تحت عنوان «کی هاوس»، نینا لاک خیال میکند بستر مناسبی برای فرزندانش مهیا کرده تا یک زندگی جدید را شروع کنند. خانواده لاک شاید فرار سم لسر از زندان را جزو آخرین مشغله های خود ببینند، که کاملا درست است. بود لاک فرزند کوچک خانواده دردسر اصلی ست. او حالا درحال گمانی زنی درباره هویت واقعی آن «انعکاس»ی ست که خیال میکرد میتواند دوست جدید او باشد. قطعا نیست، و چیزی خطرناکتر در اعماق کی هاوس بیدار است.


جلد ششم:

نسخه اصلی | حجم: 61 مگابایت | دانلود

خلاصه داستان: بعد از به قتل رسیدن رندل لاک در یک حمله خانگی و توسط یک نوجوان جانی به اسم سم لسر، اعضای باقی مانده خانواده لاک تصمیم به مهاجرت به لاوکرفت ماساچوست گرفتند. اینجا، در خانه خانوادگی شان تحت عنوان «کی هاوس»، نینا لاک خیال میکند بستر مناسبی برای فرزندانش مهیا کرده تا یک زندگی جدید را شروع کنند. فرزند کوچک خانواده یعنی بود لاک، پس از پیدا کردن درب روح، پله پله به اسرار مخوف کی هاوس نزدیک تر میشود. و حالا، نزدیک تر از همیشه در مقابل پاسخ هاست. پاسخ هایی که با عملی شدن قولی که انعکاس به او داده برملا شده، به شرطی که بتواند قبل از اینکه دیر شود کلید «هرکجا» را پیدا کند.


ارائه‌ای شده توسط دیجی کامیکس