ترجمه اختصاصی بتمن/فورتنایت: نقطه صفر

جلد دوم اضافه شد!

نویسنده: کریستوس گیج

طراح: ریلی براون

مترجم: علیرضا فراهانی شهریور 

گرافیست: فرید قاسمیان و دنیا ملکی

تعداد جلد: شش شماره (در حال انتشار)

وضعیت: درحال ترجمه 

سال انتشار: 2021

 

- کامیک کراس اور جنجالی بتمن/فورتنایت که از همان ابتدا و با انتشار خبر پخشش نگاه طرفداران دنیای کامیک و گیمینگ را به خورد معطوف کرده بود، هفته گذشته بالاخره منتشر شد و عده زیادی از هواداران با استقبال گرم و غیرقابل پیشبینی از این کامیک حمایت کردند. نخستین حضور بتمن در دنیای بازی فورتنایت، و در قالب کامیک بوک، با چاشنی اکشن و عشق.

 


جلد اول

خلاصه: با پیدا شدن یک شکاف بزرگ و عجیب برفراز آسمان، بتمن توسط کمیسر جیم گوردون احضار شده تا به این مسئله رسیدگی کند. در نگاه اول شاید یک مسئله فراطبیعی دیگر بنظر برسد اما دردسر اصلی از جایی شروع میشود که بتمن با هارلی کویین و عده دیگری از شرورهای مجنون گاتهام مواجه میشود. کویین چه ارتباطی با این شکاف دارد و این شکاف به کجا منتهی میشود؟

 نسخه اصلی | حجم: 25.9 مگابایت | دانلود


جلد دوم

خلاصه: بتمن در جزیره‌ای درحالی گرفتار شده که قادر به صحبت و برقراری ارتباط با دیگران نیست. با هر بار باز شدن چشمانش چیزی از گذشته به یاد نمی‌آورد، و تنها چیزهایی که در دسترس دارد مجموعه‌ای از نوشته‌هاست که به او سرنخ می‌دهد باید چه‌کار کند. در این دنیای عجیب و اسرار آمیز، چیزی هست که به هیچ وجه فراموش نمی‌شود، و آن عشق است. او یک نفر را هر بار با باز کردن چشمان‌ش به یاد می‌آورد...

 نسخه اصلی | حجم: 27.3 مگابایت | دانلود


ارائه‌ای از دیجی کامیکس